W bieżącym roku szkolnym braliśmy udział w różnych zawodach w ramach 59 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Możemy pochwalić się następującymi sukcesami:
I miejsce – Mistrzostwa Warszawy w gimnastyce chłopców
III miejsce – Mistrzostwa Warszawy w gimnastyce dziewcząt
IV miejsce – Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym chłopców w kategorii dzieci
I miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w gimnastyce chłopców
I miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w gimnastyce dziewcząt
I miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii młodzież
I miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w tenisie stołowym chłopców w kategorii dzieci
II miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w dwa ognie usportowione chłopców
II miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w dwa ognie usportowione dziewcząt
III miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w piłce ręcznej chłopców w kategorii dzieci
III miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w piłce ręcznej chłopców w kategorii młodzież
III miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w badmintonie chłopców w kategorii młodzież
III miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w piłce siatkowej chłopców w kategorii młodzież
IV miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w szachach w kategorii młodzież
IV miejsce – Mistrzostwa Dzielnicy Wola w badmintonie dziewcząt w kategorii dzieci
W klasyfikacji ogólnej dzielnicowych rozgrywek na Woli w ramach 59 edycji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasza szkoła zajęła V miejsce w kategorii dzieci (II miejsce w klasyfikacji chłopców i VI miejsce w klasyfikacji dziewcząt).
Gratulujemy wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego i ze smutkiem żegnamy p. Lisicką, p. Nassalskiego i p. Zackiewicza, którzy niestety od przyszłego roku szkolnego nie będą już uczyć wychowania fizycznego w naszej placówce. To Wy swoim zaangażowaniem i wiedzą, przyczynialiście się do utrzymywania sportu na wysokim poziomie. Wasza postawa oraz pozytywne podejście do życia tworzyły z pozostałymi nauczycielami WF-u udany Zespół Sportowy, który mimo różnic wiekowych pomiędzy jego członkami, bardzo fajnie ze sobą współpracował. Dziękujemy, że byliście; że podzieliliście się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą. Dziękujemy za wspólnie przeżyte chwile i wspaniałe wspomnienia. Życzymy Wam wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej.