• Wars i Sawa

• Certyfikat nadany SP nr 26 w 2010r. przez PREZYDENT m.st. WARSZAWY -WARS i SAWA dla szkoły wspierającej uzdolnionych uczniów

• Wars i Sawa grają w szachy

• Kurs prowadzony jest cyklicznie od 2012 r. w ramach warszawskiego programu pn. „WARS i SAWA grają w szachy”, realizowanego we współpracy m.st. Warszawy i Polskiego Związku Szachowego.

Program „WARS i SAWA grają w szachy”, który jednocześnie jest warszawską częścią ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”, to największe w kraju systemowo prowadzone edukacyjne przedsięwzięcie szachowe, którym objęto dotychczas 140 stołecznych SP.

• Warszawski System Doradztwa Zawodowego

• Szczegóły dotyczące szkolnego systemu doradztwa zawodowego znajdziecie Państwo tutaj WSDZ1819.pdf

• Wiem co jem

• Lekki tornister

• Lekki Tornister to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna skierowana do uczniów klas 0-III szkół podstawowych i dotycząca profilaktyki wad postawy. Chcemy zwrócić uwagę nauczycieli, dzieci i rodziców na kwestię ciężkich plecaków oraz przyczynić się do zmniejszenia skali tego problemu w przyszłości.

• Storytelling

• Storytelling jest techniką oddziaływania na wyobraźnię i emocje odbiorców za pomocą opowieści lub metafory. Stworzenie historii jest umiejętnością komunikowania, która zaangażuje emocjonalnie słuchacza oraz wciąga w dialog, na długo zapadając w jego pamięci. Historie bowiem są idealnym narzędziem zapamiętywania oraz nauki

• Wf z klasą

• WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej .

Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej.

Program WF z Klasą wspiera nauczycieli w rozwijaniu kultury fizycznej uczniów i przyczynia się do wypracowania pomysłów na nowoczesne i ciekawe lekcje.

W roku szkolnym 2014/2015 Szkoła Podstawowa Nr 26 przystąpiła do programu

„WF z Klasą” i otrzymała Certyfikat ukończenia II edycji programu.

• Lion's Quest

• Szkoła Talentów