Strona główna
Aktualności
SUKCESY SPORTOWE 2025/2026
W bieżącym roku szkolnym braliśmy udział w różnych zawodach w ramach 59 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Możemy pochwalić się następującymi sukcesami:
I miejsce – Mistrzostwa Warszawy w gimnastyce chłopców
III miejsce – Mistrzostwa Warszawy w gimnastyce dziewcząt
IV miejsce – Mistrzostwa Warszawy w tenisie stołowym chłopców w kategorii dzieci
Zakończenie roku szkolnego
Szanowni Państwo,
W związku z zapowiadaną na piątek wysoką temperaturą powietrza zmianie ulega harmonogram zakończenia roku szkolnego:
8:30- Hala sportowa 1-3
9:30- Klasy 4-7 z wychowawcami w salach lekcyjnych
10:00- Hala sportowa klasy 8.
BAL ÓSMOKLASISTY
W piątkowy wieczór 19 czerwca odbył się Bal Ósmoklasisty. Było to wyjątkowe wydarzenie, które symbolicznie zakończyło osiem lat nauki w szkole podstawowej. Uroczystość rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza, który nasi przyszli absolwenci zatańczyli przepięknie. Młodzież wyglądała wyjątkowo, a szczególnie nasze uczennice w długich, czarnych sukienkach. Chłopcy z niebieskimi muchami pod szyją również prezentowali się godnie. Za poloneza i całą oprawę odpowiadała pani Kasia Lisicka, której z całego serca dziękujemy za pracę, poświęcony czas i…tak wspaniały efekt końcowy. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa. Na parkiecie nie brakowało tańców, śmiechu i rozmów. Uczniowie chętnie robili sobie pamiątkowe zdjęcia, aby zachować wspomnienia z tego wyjątkowego wieczoru. Wielką atrakcją była fotobudka-lustro Magic Mirror, gdzie do godziny 22.00 ciągle była kolejka. Bal był okazją do
Apel „Bezpieczne wakacje 2026”
22 czerwca 2026 roku został przeprowadzony przez zespół do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej we współpracy z Komendą Rejonową Policji Warszawa IV apel „Bezpieczne wakacje 2026”. Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowała Pani pielęgniarka szkolna.
Pan policjant z Wydziału Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii z Woli, mł. asp. Karol Rozwadowski omówił zasady bezpieczeństwa podczas wakacji w oparciu o dostosowaną do wieku uczniów prezentację multimedialną. Poruszono w dyskusji z uczniami problemy zachowania bezpieczeństwa podczas podróży, pobytu nad wodą, w górach, w lesie i w miejscu zamieszkania. Pan policjant przypomniał o zagrożeniach związanych z cyberprzemocą, mówił o odpowiedzialności za swoje działania w przestrzeni medialnej. Po raz kolejny przypomniano uczniom telefony alarmowe.
MegaMisja
Miło nam poinformować, że oddział przedszkolny w naszej szkole od wrześnie będzie realizował program @megamisja Fundacji Orange. Warto dodać, że jesteśmy jednym z 30 oddziałów przedszkolnym z terenu Mazowsza, który został zakwalifikowany do tego programu.
Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych


