• Biblioteka szkolna

czwartek       7:00-14:00
        piątek            9:30-14:00

KATALOG ON-LINE

Biblioteka naszej szkoły jest nowoczesną pracownią, składającą się z przestronnej, komfortowo urządzonej czytelni i wypożyczalni .

Posiada bogaty, ponad 15 tysięczny księgozbiór i nowoczesne wyposażenie. Prowadzone są zajęcia czytelnicze i komputerowe, a już od pierwszej klasy dzieci mają swobodny dostęp do księgozbioru.

Uczniowie mogą liczyć na ciepłą, przyjazną atmosferę oraz profesjonalną  pomoc  W ramach spotkań świetlicowych dzieci uczestniczą w akcji "Cała Polska czyta dzieciom". W tym roku zakwalifikowaliśmy się do programu „Książki moich marzeń”.  Z przyznanych funduszy zakupione zostały książki, na które uczniowie głosowali w plebiscycie zorganizowanym przez samorząd uczniowski.

W naszej bibliotece dzieci czują się jak w domu. Mogą w ciszy odrobić lekcje korzystając z księgozbioru podręcznego i Internetu; rysować; zrelaksować się przeglądając czasopisma.

• Formularze

• Zapraszamy do biblioteki szkolnej