• Wolski bon dla sześciolatków

Dzielnica Wola przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla dzieci, które rozpoczną naukę w oddziałach przedszkolnych w Szkołach Podstawowych. W ramach wolskiego bonu dla sześciolatków, dzieci z naszej zerówki korzystają z dodatkowych zajęć edukacyjnych, w okresie zimowym otrzymują zdrowe kanapki, na początku roku szkolnego mają zapewnioną wyprawkę z materiałami plastycznymi i artykułami papierniczymi.

Wolski bon edukacyjny w roku szkolnym 2023/2024 to:

• 2 razy w tygodniu zajęcia matematyczne „Matematyczne łamigłówki dla mądrej główki”,
          • 2 razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego „Wolski poliglota”,
          • 2 razy w tygodniu zajęcia ruchowe „Rytmiczna gimnastyka”,
          • 1 raz w tygodniu zajęcia „Mały odkrywca”, czyli mini eksperymenty i obserwacje zjawisk przyrodniczych,
          • bezpłatna zdrowa kanapka w okresie zimowym „Zdrowe witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”,
          • „Spotkania z kulturą” – bezpłatne wyjścia i wycieczki do miejsc kulturalnych,
          • „Mały artysta z różnych materiałów korzysta” – wyprawka przyborami plastycznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z listem Burmistrza Dzielnicy Wola skierowanym do rodziców sześciolatków!