Świetlica-blog
WAKACYJNY EKSPRES BEZPIECZEŃSTWA WYRUSZYŁ W TRASĘ
- 25.06.2026 22:43
- Uwaga, uwaga! Dnia 22 czerwca 2026 r. na peronie naszej świetlicy zameldował się wyjątkowy skład – „Wakacyjny Ekspres Bezpieczeństwa”. Pociąg był gotowy do odjazdu, pasażerowie pełni energii, a konduktorzy... no cóż, na szczęście wszyscy mieli ważne bilety!
Podczas podróży zatrzymywaliśmy się na niezwykłych stacjach: Bezpieczna Droga, Nadmorze, Górski Szlak, Miasteczkowo, Internetowo oraz Zielony Bór. Na każdej z nich nasi mali podróżnicy przypominali najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Były krótkie scenki, wierszyki, dużo uśmiechu i mnóstwo cennych wskazówek.
Nie zabrakło także muzyki! W rytmie wakacyjnych piosenek wszyscy mogli poczuć, że lato jest już tuż-tuż. A nasz pociąg, choć nie miał silnika na prąd ani na parę, był napędzany czymś znacznie ważniejszym – dziecięcą radością, wyobraźnią i świetną zabawą.
Na zakończenie podróży wszyscy pasażerowie zgodnie stwierdzili, że najważniejszym bagażem na wakacje są... zdrowy rozsądek, uśmiech i znajomość zasad bezpieczeństwa!
Życzymy wszystkim słonecznych, pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia po wakacjach!








- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły







