• Informacje dot. rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych (strona dzielnicy Wola m.st. Warszawy) - kliknij tutaj.

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2024/2025 znajdą Państwo na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy - kliknij tutaj

System rekrutacji: kliknij tutaj

• Oddział Przedszkolny

• Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę?

Szanowni Rodzice!

Od 1 września 2024 r. Wasze dziecko będzie realizowało roczne przygotowanie przedszkolne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej nowoczesnej, bezpiecznej i przyjaznej 6-latkom zerówki.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wspólnie z Zarządem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy został przygotowany pakiet bezpłatnych, dodatkowych zajęć dla sześciolatków w oddział przedszkolnych w szkołach podstawowych:

• „Matematyczne łamigłówki dla szkolnej główki” – 2 razy w tygodniu zajęcia matematyczne,
          • „Mały poliglota” – 2 razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego,
          • „Rytmiczna gimnastyka” – ćwiczenia ruchowe przy muzyce,
          • „Zdrowe witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” – bezpłatna, zdrowa kanapka,
          • „Spotkania z kulturą” – edukacja kulturalna dla najmłodszych, a w jej ramach raz w semestrze wyjścia do kina, teatru,
          • „Mały artysta z różnych materiałów korzysta” – tzw. szkolna wyprawka z przyborami plastycznymi,
          • „Mały odkrywca” – edukacja przyrodnicza dla najmłodszych, czyli mini eksperymenty i obserwacja zjawisk przyrodniczych.

Co nas wyróżnia?

• Oddział przedszkolny funkcjonuje w godzinach 7:30-17:30.
          • Przedszkolaki korzystają z oddzielnych szatni.
          • Posiadamy znakomicie wyposażone sale dydaktyczne.
          • Na terenie szkoły mamy salę SI, plac zabaw, boisko szkolne, halę sportową oraz trzy sale gimnastyczne.
          • Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, zajęcia komputerowe oraz zajęcia sportowe.
          • Nasza szkoła pracuje w systemie jednozmianowym.
          • Obecnie prowadzimy "szkołę bez dzwonków" (planujemy instalację dzwonków akustycznych).
          • Zajęcia w oddziale przedszkolnym prowadzi wykwalifikowana kadra pedagogiczna.
          • Realizujemy projekty edukacyjne rozwijające zainteresowania dzieci.
          • Obejmujemy każde dziecko pełną opieką: pedagogiczną, psychologiczną oraz logopedyczną.
          • Proponujemy zajęcia dodatkowe na terenie szkoły.
          • Posiłki przygotowywane są w szkolnej kuchni.
          • Szkolna stołówka przygotowuje posiłki dla dzieci ze specjalnymi dietami.

Terminy spotkań z Rodzicami w sprawie rekrutacji do zerówek

DZIEŃ OTWARTY

06.02. 2024 r (wtorek), godz. 16:00-18:00

Indywidualne spotkania stacjonarne w Szkole:

Poniedziałek 05.02.2024 r. godz. 09:00-13:00

Środa 07.02.2024 r. godz. 09:00-13:00

Czwartek 08.02.2024 r. godz. 16:00-18:00

Piątek 09.02.2024 r. godz.  09:00-13:00

(istnieje możliwość spotkania w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie pod nr telefonu: 22 620 45 02 lub mailowo: sp26@eduwarszawa.pl)

Dzieci w oddziale przedszkolnym są przygotowywane do profesjonalnego szkolenia sportowego. Zachęcamy do obejrzenia filmów z zajęć.

• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY W NASZEJ SZKOLE- PREZENTACJA